خرید فالوور فیک یکی از راه‌هایی است که برخی از افراد آن را برای بالاتر بردن تعداد دنبال‌کنندگان پیج خود از آن استفاده می‌کنند.

فالوور فیک چیست؟

فالوورهای غیر واقعی (fake fallowers) دسته‌ای از اکانت‌ها هستند که می‌توانید آن‌ها را به پیج خود اضافه کنید تا تعداد فالوور‌های خود را افزایش دهید.

فالوور فیک چیست

 راه‌های خرید فالوور فیک

زمانی که عبارت «خرید فالوور فیک» را در گوگل سرچ می‌کنیم، سایت‌های بی‌شماری را می‌بینیم که می‌توانند در ازای مبلغی، به شما فالوور و لایک فیک بفروشند. البته باید در نظر داشته باشید که به سراغ فروشگاه‌های امن و دارای نماد اعتماد بروید که خدماتی واقعی را به شما عرضه می‌کنند مانند سایت پنلیکس دارای نماد اعتماد و درگاه معتبر : panelix.ir

چرا نباید فالوور فیک بخریم؟

درست است که افزودن فالوور‌های فیک به پیج، مزایایی دارد. اما خوب است قبل از خرید نگاهی هم به معایب این کار بیاندازیم. برخی از افراد بدون دانستن این موارد، فالوورهای فیک می‌خرند و بعد از چند ماه به راحتی پیج خود و حتی فالوور‌های واقعی آن را از دست می‌دهند. پس بهتر است بدانیم چرا خرید فالوور فیک راه خوبی نیست؟

۱- فالوور فیک تنها یک عدد است

این دنبال کنندگان، با این که دارای آی‌دی و پیج جداگانه هستند، اما هیچ تعاملی با پیج شما ندارند. نه کامنتی می‌گذارند و نه حتی پست‌ها را لایک می‌کنند. تنها سود آنها تحت تاثیر قرار دادن مخاطبی است که برای اولین بار وارد پیج شما می‌شود.

تعامل یا اینگیجمنت مهم‌ترین عاملی است که موفقیت پیج شما را نشان می‌دهد و به این معناست که هر کاربر چه قدر با پیج شما در ارتباط است. استوری‌ها را چک می‌کند، پست‌ها را لایک و سیو می‌کند و در نهایت از شما خرید کالا یا خدمات دارد. اما فالوور فیک به هیچ صورت این تعامل و بازده را برای شما نخواهد داشت.

۲-برای افزایش تعامل هزینه‌بر هستند

برای رفع مشکل بالا، باید باز هم اقدام کرده و از طریق همان سایت‌ها این بار لایک و کامنت فیک خریداری کنید. اما این کار هم هزینه‌ای جداگانه و مداوم می‌خواهد و در کل می‌تواند از لحاظ مالی فشار آور باشد.

۳- فالوور‌ فیک سود مالی ندارد

وقتی شما در پیج اینستاگرام خود، کالا یا خدماتی را به فروش می‌رسانید، هدفتان بالا بردن این فروش و سودآوری است. اما یادتان باشدفالوور‌های فیک از شما چیزی خریداری نمی‌کنند و بالعکس، شما باید برای داشتنشان هزینه کنید.

۴- در نتایج الگوریتم‌های اینستاگرام بی‌اثر هستند

الگوریتم‌های اینستاگرام همواره در حال توسعه هستند تا بتوانند این اپلیکیشن را برای کاربران جذاب‌تر از قبل کنند. یکی از فعالیت‌ها در این الگوریتم‌ها، حذف پیج‌هایی است که با پیج شما تعاملی ندارند و این یعنی اینستاگرام به مرور فالوور فیک شما را از صفحه حذف خواهد کرد.

۵- باعث مسدود شدن صفحه اینستاگرامی می‌شود

در صورتی که الگوی خرید فالوور‌ فیک همواره تکرار شود، ممکن است اینستاگرام اکانت شما را ببندد. در این صورت حتی فالوور‌های واقعی خود را هم از دست می‌دهید و باید همه‌ فرآیند ساختن پیج را از ابتدا شروع کنید.

۶- باعث حذف از اکسپلورر می‌شود

اکسپلورر یا «جستجوگر» یکی از بخش‌های محبوب اینستاگرام محسوب می‌شود که کاربران زمان زیادی را در آن سپری می‌کنند. یکی از اهداف پیج‌ها نیز این است که به اکسپلورر راه پیدا کنند تا بازدید‌های پیج خود را افزایش دهند. باید در نظر داشته باشید که با داشتن فالوور فیک حتی اگر به اکسپلورر راه پیدا کنید هم پس از مدتی پست شما پاک خواهد شد.

 

  • نظرات خود را با ما در میان بگزارید: