🎉 میدونستی گردونه شانس به سایت پَنِلیکس اضافه شده؟ - عزیزان میتوانید هر روز تا 5 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.
از منوی کاربردی روی گردونه شانس کلیک کنید

خرید بازدید (ویو) اینستاگرام

در اینستاگرام هنگامی که یک کاربر ویدیوی شما را برای بیش از سه ثانیه مشاهده می کند، اینستاگرام آن را به عنوان یک بازدید ویدیو یا ویو(view) به حساب می آورد و ویدیوی شما یک ویو دریافت می کند. بالارفتن آمار بازدید پست ویدیویی، IGTV، Reels ، شانس شما را برای ورود به اکسپلور اینستاگرام بالا میبرد. در نهایت ورود به اکسپلور باعث افزایش چند برابری تعامل(engagement) کاربران با محتوای شما شده و رشد پیجتان را تضمین میکند.

شما میتوانید برای خرید ویو اینستاگرام ، خرید ویو reels(ریلز) ، خرید ویو IGTV(آی جی تی وی) با تضمین کیفیت بالا و قیمت بسیار ارزان از پنلیکس ، مشخصات سرویس ها را در زیر مشاهده کرده و اقدام به خرید نمایید.

تعرفه و خرید ویو اینستاگرام

500
بازدید پست اینستاگرام

〽️ کیفیت : واقعی
〽️ استارت : 0~30 دقیقه
〽️ ظرفیت : 10 میلیون
〽️ سرعت : 10 ~ 100 کا

3,080تومان
سفارش
1000
بازدید پست اینستاگرام

〽️ کیفیت : واقعی
〽️ استارت : 0~30 دقیقه
〽️ ظرفیت : 10 میلیون
〽️ سرعت : 10 ~ 100 کا

6,160تومان
سفارش
2000
بازدید پست اینستاگرام

〽️ کیفیت : واقعی
〽️ استارت : 0~30 دقیقه
〽️ ظرفیت : 10 میلیون
〽️ سرعت : 10 ~ 100 کا

12,320تومان
سفارش
5000
بازدید پست اینستاگرام

〽️ کیفیت : واقعی
〽️ استارت : 0~30 دقیقه
〽️ ظرفیت : 10 میلیون
〽️ سرعت : 10 ~ 100 کا

30,800تومان
سفارش

مزایای خرید ویو اینستاگرام چیست؟

اول باید بدانیم ویو اینستاگرام چیست؟ ویو اینستاگرام(view)، که معادل فارسی آن بازدید اینستاگرام می باشد ، مربوط به نمایش تعداد افرادی است که پست ویدیویی شما را تماشا کرده اند. شما می توانید با بسته های خرید ویو اینستاگرام که توسط پنلیکس تهیه شده است آمار ویو (view) پست ویدیویی خود را در اینستاگرام افزایش دهید.

 با توجه به اینکه تعامل با ویدیو و فیلم در اینستاگرام بسیار بالاست پس خرید ویو اینستاگرام راهی سریع و بی خطر برای رسیدن به تعامل و حضور در اکسپلور می باشد. با توجه به گزارش “تعامل(engagement) اینستاگرام” وبسایت mention ، محتوای ویدیویی بهترین راه برای ایجاد تعامل است.

زیاد شدن بازدید ویدیو اینستاگرام با اکانت های واقعی

یک فاکتور بسیار مهم برای اینستاگرام برای افزایش ویو یا فالوور کیفیت اکانت ها یا نمایه ها به حساب می آید.

به زبان عامیانه برای اینستاگرام بسیار مهم است که اکانت ها دارای کیفیت هستند یا خیر! از نظر اینستاگرام اکانت هایی که کیفیت خوبی دارند باید تاثیرگذار تر باشند یعنی این بسیار حائز اهمیت است افرادی شما را لایک کنند یا ویدیو های شما را ببینند که دارای اکانت با کیفیت باشند و بهترین تاثیر را بر روی رتبه و رنک پیج شما بگذارند. این کیفیت بالای اکانت ها باعث می شود احتمال وارد شدن ویدیو شما در اکسپلور اینستاگرام زیاد شود.

موارد زیر از جمله مهمترین عوامل تعیین کننده کیفیت یک اکانت اینستاگرام است:

 

عکس پروفایل اکانت اینستاگرام بازدید کننده:

عکس پروفایل یک فاکتور نه چندان مهم ولی بسیار حائز اهمیت می باشد. البته به صورت مستقیم این موضوع برای اینستاگرام تفاوت چندانی ندارد ولی تجربه نشان داده است که برای تاثیر گذاری بر روی پست شما، بهتر است تمامی افرادی که ویدیو شما را می بینند دارای عکس پروفایل باشند.

 

محتوای پیج اکانت هایی که پیج شما را بازدید می کنند:

محتوای پیج این اکانت ها باید به حد لازم خوب باشند یعنی ویو و لایک خورده باشند و از همه مهم تر به اندازه لازم پست داشته باشند. اکانت هایی که ما در بسته خرید ویو اینستاگرام استفاده می کنیم این مشخصه مهم را دارند.

 

سابقه فعالیت اکانت هایی که پیج شما را بازدید می کنند:

این بسیار نکته مهمی است که اکانت هایی از پیج شما بازدید کنند که سابقه فعالیت زیادی داشته باشند. به این گونه که چند سال فعالیت داشته باشند و در قرعه کشی های اینستاگرامی نام نویسی کرده باشند. اکانت هایی که ما در بسته های خرید ویو اینستاگرام استفاده می کنیم همگی سابقه بیشتر از 4 سال دارند.

 

فعالیت اکانت هایی که می خواهند از پیج شما بازدید کنند:

این بسیار مهم است که این اکانت ها فعال باشند و با دیگر پیج ها مشارکت داشته باشند. همگی اکانت هایی که در بسته های خرید ویو اینستاگرام استفاده می کنیم همگی دارای فعالیت بالایی می باشند.

 

کدام سرویس افزایش بازدید کننده های ویدیو اینستاگرام، ارزان تر از همه جا می باشد؟

بسته های خرید ویو اینستاگرام پنلدار بسیار بسیار ارزان می باشد. معمولا اکثر ما ایرانی ها به دنبال محصولات ارزان قیمت می گردیم و به کیفیت این محصولات توجه چندانی نمی کنیم. اما صادقانه خدمت شما عارض می شوم که بسته خرید ویو اینستاگرام ما علاوه بر کیفیت، قیمت مناسبی هم دارد تا فقط رضایت و خشنودی شما مشتریان پشت و پناه ما باشد.

البته باید به این موضوع توجه کرد که قیمت یک محصول کاملا نسبی است و با توجه به کیفیت آن میشود مقدار آن را سنجید که کم است یا زیاد؟ گران است یا ارزان؟ که در نهایت به این ضرب المثل معروف می رسیم که هر ارزانی بی علت نمی باشد. این ضرب المثل در مورد خدمات پنلیکس نیز صدق می کند! ارزان بودن خدمات ما هم بی دلیل نیست که در ادامه به این دلایل میپردازیم:

 

دلایل ارزان بودن خدمات پنلیکس چیست؟

۱- یکی از دلایل ارزانی خدمات ما از جمله خرید ویو اینستاگرام، این است که قیمت های ما کاملا حرفه ای و رقابتی است.

۲- دلیل دیگر این ارزانی جلب رضایت مشتری و شما عزیزان می باشد تا همیشه به ما وفادار بمانید.

در ضمن، به این نکته توجه کنید که پنلیکس، یک گارانتی عالی هم برای شما عزیزان در نظر گرفته است تا در صورت نارضایتی وجه شما عودت داده شود. در ادامه درباره این گارانتی بیشتر آشنا می شویم.

 

افزایش بازدید ویدیو ها با بسته های خرید ویو اینستاگرام پنلیکس

بازدید کننده های بسته های خرید ویو اینستاگرام ما همگی ایرانی هستند که این موضوع کمک می کند تا در رنک و رتبه پیج شما تاثیرگذار باشد. یکی از عوامل و مسائلی که اینستاگرام به آن توجه می کند و از آن به عنوان یک سنجش برای ورود به اکسپلور استفاده میکند، لوکیشن(location)  یا همان موقعیت جغرافیایی اکانت هایی هستند که از پست شما بازدید می کنند. این موضوع بسیار مهم است که بازدید کننده ها ایرانی باشند تا اعتبار و رتبه پیج شما بیشتر شود و در نهایت پست شما در اکسپلور نمایش داده شود.

 

افزایش ویو و بازدید اینستاگرام به صورت سریع و فوری!

یکی از مسائلی که کیفیت یک خدمت یا سرویس خدمات را مشخص میکند، سرعت انجام این خدمات می باشد! بازدید هایی که شما از طریق پنلدار برای ویدیو های خود خریداری کرده اید، سریع تر از آنچه تصور میکنید بر روی پست شما اعمال خواهد شد.

منظور از فوری و پرسرعت بودن خدمات چیست؟

این ویو ها و بازدید ها در سریع ترین زمان به صورت کاملا فوری انجام می شود. به عنوان مثال:

برای بازدید های کمتر از 10 هزار تا، کمتر از یک ربع وقت می خواهد!

برای بازدید های بین 10 تا 20 هزار تا، بین یک ربع تا نیم ساعت وقت می خواهد!

برای ویو و بازدید های سنگین که تعداد بالایی دارند مثلا 100000 عدد بازدید، معمولا کمتر از 2 ساعت وقت می خواهد!

هر سوال یا مشکلی درباره خرید ویو اینستاگرام از پنلیکس دارید در بخش نظرات از ما بپرسید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان شما را راهنمایی کنند.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد