🎉 میدونستی گردونه شانس به سایت پَنِلیکس اضافه شده؟ - عزیزان میتوانید هر روز تا 5 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.
از منوی کاربردی روی گردونه شانس کلیک کنید

خرید لایک ایرانی اینستاگرام (100% واقعی + فوق ارزان و تحویل فوری)

لایک (Like) در فارسی به معنای پسندیدن است. در اینستاگرام وقتی فردی از پست شما خوشش میاید بر روی علامت قلب ضربه میزند و اصطلاحا شما را لایک می کند یا میپسندد.

افزایش لایک اینستاگرام مهمترین فاکتور افزایش تعامل پیج است که شما می توانید با خرید لایک ایرانی اینستاگرام آن را به سرعت و با هزینه بسیار کم بدست آورید. پنل خرید لایک ایرانی اینستاگرام پنلیکس شامل پروفایل های فعال و کاملا ایرانی بوده و مطابق با الگوریتم های اینستاگرام آپدیت میشود. شما میتوانید با خیالی آسوده از این سرویس استفاده کنید.

برای خرید لایک ایرانی اینستاگرام تعداد لایک های مورد نیازتان را انتخاب کنید سپس لینک یا آدرس پست خود را کپی کنید. در آخر پس از قبول قوانین دکمه ثبت سفارش را بزنید. (لایک IGTV با لایک پست متفاوت میباشند. لطفا در انتخاب پنل مربوطه دقت فرمایید)

اگر نیازی به کسب اطلاعات بیشتر دارید میتوانید مقاله موجود در همین صفحه را مطالعه نمایید و در بخش نظرات سوال های خود را از ما بپرسید

تعرفه خرید لایک ایرانی اینستاگرام

500
لایک ایرانی اینستاگرام

⏰ شروع: آنی
⚡ سرعت: 5-15کا
💎 کیفیت: فول ایرانی پروفایلدار
🌊 ریزش: 1-15%

10,530تومان
سفارش
1000
لایک ایرانی اینستاگرام

⏰ شروع: آنی
⚡ سرعت: 5-15کا
💎 کیفیت: فول ایرانی پروفایلدار
🌊 ریزش: 1-15%

21,060تومان
سفارش
2000
لایک ایرانی اینستاگرام

⏰ شروع: آنی
⚡ سرعت: 5-15کا
💎 کیفیت: فول ایرانی پروفایلدار
🌊 ریزش: 1-15%

42,120تومان
سفارش
5000
لایک ایرانی اینستاگرام

⏰ شروع: آنی
⚡ سرعت: 5-15کا
💎 کیفیت: فول ایرانی پروفایلدار
🌊 ریزش: 1-15%

105,300تومان
سفارش

لایک اینستاگرام چیست؟

لایک اینستاگرام چیست و خرید لایک اینستاگرام چه کاربردی دارد؟ واژه ی لایک (Like) یک واژه ی انگلیسی است که در فارسی به معنای پسندیدن و مورد نظر واقع شدن است. به این معنا که اگر در اینستاگرام کاربری پست شما را لایک می کند، در واقع این پست را دوست داشته و تمایل به مشاهده ی این پست دارد. به همین علت با انجام این رفتار به الگوریتم اینستاگرام می فهماند که مایل است پست های شما را بیشتر مشاهده کند.

تفاوت میان لایک اینستاگرام واقعی و لایک اینستاگرام فیک چیست؟

لایک اینستاگرام واقعی همان طور که از اسمش پیداست، توسط صفحات واقعی برای پست شما انجام می شود. این لایک ها به هیچ عنوان باعث اسپم شدن صفحه ی شما و یا دچار از بین رفتن ناگهانی نمی شوند. این لایک ها کاملا تضمینی و مطمئن هستند و تناقضی با دیگر لایک های صفحه ی شما ایجاد نمی کنند. بر خلاف لایک های اینستاگرام فیک که تمام احتمالات ذکر شده را متحمل می شوند. پس در هنگام خرید حتما به اعتبار سایت و محصول مورد نظر خود توجه کنید. سرویس لایک ایرانی اینستاگرام پنلیکس 100% لایک های واقعی می باشند.

مزایای خرید لایک ایرانی اینستاگرام

لایک ایرانی اینستاگرام همان لایک می باشد که توسط پروفایل ها و کاربران ایرانی انجام میشود. کاربران در پیج شما می توانند با لایک و کامنت و سیو(save) و شیر(share) میزان اشتیاق خود را به مطالب شما ابراز کنند و با پیج شما تعامل داشته باشند. در نتیجه اینستاگرام به وسیله ی قابلیت هوش مصنوعی، با توجه به میزان لایک و کامنت و ویوهای پست شما، محبوبیت صفحه ی شما را شناسایی می کند. هم گام شدن با الگوریتم اینستاگرام، می تواند به شما در رشد بیشتر پیجتان کمک کند.

امروزه خرید لایک ایرانی اینستاگرام به یکی از پر استفاده ترین راه ها برای افزایش میزان دیده شدن پست ها، ورود به اکسپلور و اعتماد سازی مخاطبان، تبدیل شده است. به خوبی می دانیم که به کار گیری الگوریتم اینستاگرام و هم سو شدن با آن می تواند در رشد صفحه ی اینستاگرام ما تاثیر بسیاری داشته باشد.

شاید کسب و کاری دارید یا به دنبال افزایش تعامل با فالوورهای پیج شخصی خود هستید. هر استفاده ای که از اینستاگرام می کنید، لایک ایرانی اینستاگرام و تعداد فالوورهای شما در تعامل با مخاطب موثر است. اما اگر تعداد لایک پست های اینستاگرام شما متناسب با تعداد فالوورهای شما نباشند، نمی توانید اعتماد کاربران را به خود جلب کنید. چرا که تعداد فالوورها به تنهایی نمی تواند تامین کننده ی تعامل در پیج شما باشد.

 

لایک اینستاگرام در پست های شما بخش مهمی از تعامل پیجتان را در بر دارند. حتی به وسیله ی این لایک ها، شما می توانید زمینه ی جذب فالوورهای بیشتر را نیز فراهم کنید. چرا که این لایک ها از صفحه های واقعی و اکتیو در اینستاگرام به پیج شما می رسند. بدین ترتیب نگرانی ای از بابت سرعت و کیفیت آن ها نخواهید داشت.

همچنین به شما پیشنهاد می کنیم که برای ویدیوهای اینستاگرام خود، علاوه بر لایک، ویو یا بازدید هم خریداری نمایید. چرا که به طور طبیعی، افزایش لایک اینستاگرام برای ویدیوها موجب افزایش ویوها نیز می شود. در همین راستا تعداد ویوهای شما باید با تعداد لایک های شما متناسب باشند تا خللی در تعامل مخاطب با صفحه ی شما ایجاد نشود.

میتوانید برای برای خرید بازدیدو ویو اینستاگرام و مشاهده قیمت و کیفیت از صفحه مربوطه دیدن فرمایید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد