🎉 میدونستی گردونه شانس به سایت پَنِلیکس اضافه شده؟ - عزیزان میتوانید هر روز تا 5 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.
از منوی کاربردی روی گردونه شانس کلیک کنید

خرید فالوور ارزان اینستاگرام

از روش های ارزان و مناسب افزایش فالوور اینستاگرام، خرید فالوور ارزان اینستاگرام است. فالوور ارزان ، ترکیب فالوور فیک(غیرواقعی) و فالوورهای واقعی اینستاگرام است که به همین دلیل قیمت ارزان و کمی دارد و به آن فالوور ترکیبی یا فالوور میکس هم میگویند.

از طریق پنل بازاریابی رسانه های اجتماعی(SMM) پنلیکس، این امکان برای کاربران فراهم شده است تا براساس نیاز خود و به تعداد دلخواه فالوورهای ارزان قیمت اینستاگرام خریداری نمایند و در مدت زمان کوتاهی بر تعداد دنبال کننده های اینستاگرام خود بیفزایند‌.

پنل فالوور ارزان پنلیکس، فالوورهای اینستاگرام با کیفیت بالا را با ارزان ترین قیمت ارائه می نمایند. برای خرید فالوور ارزان اینستا با تحویل فوری ، می توانید به راحتی مقدار مورد نیاز خود را از طریق این پنل سفارش دهید

تعرفه و قیمت خرید فالوور ارزان اینستاگرام

500
فالوور فیک

〽️ استارت : 0 - 24 ساعت
〽️ سرعت : 1 - 8 کا
〽️ کیفیت : فیک
〽️ ریزش : نامشخص

2,590تومان
سفارش
1000
فالوور فیک

〽️ استارت : 0 - 24 ساعت
〽️ سرعت : 1 - 8 کا
〽️ کیفیت : فیک
〽️ ریزش : نامشخص

5,180تومان
سفارش
2000
فالوور فیک

〽️ استارت : 0 - 24 ساعت
〽️ سرعت : 1 - 8 کا
〽️ کیفیت : فیک
〽️ ریزش : نامشخص

10,360تومان
سفارش
5000
فالوور فیک

〽️ استارت : 0 - 24 ساعت
〽️ سرعت : 1 - 8 کا
〽️ کیفیت : فیک
〽️ ریزش : نامشخص

25,900تومان
سفارش

فالوورهای ارزان قیمت واقعی هستند یا فیک؟

فالوور ارزان(cheap follower) درواقع ترکیبی از فالوور فیک و واقعی است که به دلیل فعالیت کمتر فالوورها، قیمتی ارزان تر از فالوور واقعی دارد.

به طور معمول زمانی که اسم خرید فالوور ارزان اینستاگرام به میان می آید، بیشتر افراد جبهه می گیرند به این خاطر که فکر می کنند این فالوورهای ارزان همان فالوورهای فیک هستند؛ اما باید گفت که این موضوع صحت ندارد. پس: فالوورهای ارزان، فالوورهای فیک نیستند. 

حال بگذارید تفاوت فالوور فیک و واقعی و دلیل قیمت پایین فالوور ارزان را بدانیم: به حساب ها یا نمایه های اینستاگرامی که در مقادیر بالا به وسیله ی کامپیوتر و ربات ساخته می شوند و هیچ انسانی از آن ها استفاده نمی کند، فالوور فیک می گویند. در حالی که فالوورهای ارزان قیمت ترکیبی از فالوورهای فیک و واقعی هستند. این فالوورها در بازه های زمانی کوتاه مدت مانند هر سه روز یک بار یا هر چهار روز یک بار آنلاین شده و پست ها را مشاهده می نمایند.

سوالی که مطرح می شود این است که: چرا این فالوورها را ارزان نامیده اند و چرا قیمت آن ها نسبت به فالوورهای دیگر کمتر می باشد؟ جواب این است که:

برخلاف فالوورهای خارجی و ایرانی فعال که هر روز مشغول به فعالیت در اینستاگرام هستند، فالورهای ارزان قیمت هر ۳ یا ۴ روز یک بار فعالیت می کنند. علت متفاوت بودن قیمت نیز همین موضوع است.

خرید فالوور ارزان اینستاگرام خوب است یا نه؟

فالوورهای ارزان اینستاگرام پنلیکس دارای اکانت و پروفایل ایرانی هستند و فردی حقیقی درحال استفاده از آن میباشد. فعالیت فالوور ارزان همانند دنبال کننده ای واقعی است که در صورت جذابیت پست، آن را لایک میکند و کامنت میگذارد. فالوور ارزان در مقایسه با فالوور فعال، فعالیت کمتری دارد. در صورتی که فعالیت روزانه فالوور برای شما اهمیت ویژه ای دارد، پیشنهاد میکنیم از صفحه خرید فالوور واقعی اینستاگرام دیدن فرمایید

در واقع باید گفت که برای خرید فالور ارزان اینستاگرام اجباری وجود ندارد. در ادامه درباره دلیل انجام این کار توضیح می دهیم. پنل های مختلفی برای خرید فالوور موجود هستند که یکی از آن ها خرید فالوور ارزان می باشد.

خرید فالوور ارزان اینستاگرام در ایران، بهترین گزینه برای پیج های تازه کار و کسب و کارهای نوپا که درآمد کمی دارند می باشد.

 

کسب و کارهای نوپا در اینستاگرام از این طریق می توانند بر تعداد دنبال کننده های پیج خود بیفزایند. البته تبلیغاتی مانند فروش فالوورهای ارزان قیمت اینستاگرام بدون ریزش دروغی بیش نیست. در واقع باید گفت حتی در صورت خرید فالوورهای واقعی نیز امکان ریزش فالوور وجود دارد؛ چون ممکن است تعدادی از فالوورها، پیج شما را نپسندند.

خرید فالوور ارزان ایسنتاگرام ، به دلیل داشتن ترکیبی از فالوورهای واقعی ایرانی و فالوورهای فیک باعث می گردد تا دیگر به وسیله ی اینستاگرام مورد جریمه قرار نگیرید. زیرا این شبکه ی اجتماعی با داشتن سازوکار قدرتمند به راحتی فالوورهای فیک را تشخیص می دهد.

آیا خرید فالوورهای ارزان بدون ریزش صحت دارند؟

تنها فالوورهای اینستاگرامی که امکان ریزش آن ها صفر است؛ فالوورهای فیک هستند. بنابراین کسانی که چنین ادعایی دارند؛ مطمعناً فالوورهایشان فیک هستند. حال سوال اینجاست که درصد ریزش فالوورهای ارزان اینستا چقدر است؟ درصد ریزش فالوورهای ارزان قیمت، همانند فالوورهای خارجی و ایرانی بین ۵ تا ۲۰ درصد می باشد‌. البته میزان این ریزش با محتوا و موضوع پیج اینستاگرامی شما ارتباط تنگاتنگی دارد.

اگر بعد از خرید فالوور ارزان اینستا از طریق این وب سایت میزان ریزش دنبال کننده های شما بیش تر از ۲۰ درصد بود، کافی است پرسنل این وبسایت را مطلع سازید تا آن ها در مدت زمان کوتاهی مشکل شما را برطرف نمایند.

آیا برنامه و یا نرم افزاری جهت خرید فالوور ارزان اینستاگرام وجود دارد؟

در حال حاضر تیم رسمی وبسایت خرید فالوور ارزان اینستاگرام پنلیکس ، برنامه و یا نرم افزاری را برای مشتریان خود ارائه نکرده است. اگر برنامه و نرم افزاری از نام این مجموعه سوء استفاده نماید مورد پیگرد قانون قرار می گیرد. این وبسایت در نظر دارد برای دسترسی راحت تر و سریع تر کاربران با محصولات خود یک اپلیکیشن موبایل برای سیستم عامل  Android و Ios طراحی نماید.

آیا خرید فالوور ارزان اینستاگرام برای پیج ارزشی دارد؟

جواب این سوال واضح است. حداقل فایده خریدن فالوور ارزان اینستاگرام ، زیاد نشان دادن تعداد دنبال کننده های پیج است. مردم برای تشخیص خوب بودن و یا نبودن یک پیج و همچنین اطمینان کردن به پیج‌های مختلف به تعداد دنبال کنندگان آن ها توجه می‌کنند. زمانی که تعداد فالوورهای پیج شما زیاد باشد ( به هر طریقی که این دنبال کننده ها زیاد شده باشند، از تبلیغات گرفته تا تولید محتوا یا خرید ارزان فالوور و … ) احتمال اعتماد کردن آن‌ها به شما افزایش می یابد. این موضوع برای افرادی که اقدام به فروش محصولات خود در اینستاگرام می نمایند بسیار حائز اهمیت است. در واقع دنبال کنندگان یک پیج اعتبار آن پیج محسوب می شوند.

استراتژی خرید فالوور ارزان اینستاگرام

اینکه چقدر برای خرید فالوور ارزان اینستاگرام هزینه کنیم یا چقدر فالور ارزان بخریم کاملا به استراتژی خرید فالوور شما بستگی دارد. اما اینکه چطور بهترین نتیجه را در کمترین زمان با حداقل ریسک بگیریم نیازمند تجربه و آزمون و خطا میباشد. ما این کار را برای شما انجام دادیم. برای آموزش رایگان استراتژی خرید فالوور میتوانید مقاله “آیا خرید فالوور خوب است؟ چگونه بهترین نتیجه را از آن بگیریم؟” را در گوگل جستجو کنید و مقاله را در وبسایت “تازه ترین ها” مطالعه کنید.

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد