🎉 میدونستی گردونه شانس به سایت پَنِلیکس اضافه شده؟ - عزیزان میتوانید هر روز تا 5 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.
از منوی کاربردی روی گردونه شانس کلیک کنید

خرید فالوور واقعی فعال اینستاگرام(ایرانی+لایک زن+فوری)

اگر دنبال خرید فالوور واقعی اینستاگرام با تضمین فالوور 100درصد ایرانی و فعال با ارزان ترین قیمت برای پیج های شخصی و فروشگاهی خود هستید، و نیاز به فالوورهای لایک زن با تحویل فوری دارید، میتوانید تعرفه های خرید فالوور واقعی اینستاگرام پنلیکس را در زیر مشاهده کرده و به سادگی اقدام به خرید نمایید.

تعرفه خرید و هزینه فالوور واقعی و ایرانی

500
فالوور واقعی ایرانی

⏰ شروع: آنی
⚡ سرعت: 1-2کا
💎 کیفیت: فول ایرانی پروفایلدار
🌊 ریزش: 1-10%

35,100تومان
سفارش
1000
فالوور واقعی ایرانی

⏰ شروع: آنی
⚡ سرعت: 1-2کا
💎 کیفیت: فول ایرانی پروفایلدار
🌊 ریزش: 1-10%

70,200تومان
سفارش
2000
فالوور واقعی ایرانی

⏰ شروع: آنی
⚡ سرعت: 1-2کا
💎 کیفیت: فول ایرانی پروفایلدار
🌊 ریزش: 1-10%

140,400تومان
سفارش
5000
فالوور واقعی ایرانی

⏰ شروع: آنی
⚡ سرعت: 1-2کا
💎 کیفیت: فول ایرانی پروفایلدار
🌊 ریزش: 1-10%

351,000تومان
سفارش

فالوور چیست ؟

* آیا خرید فالوور میتواند به کسب کار شما کند؟ 

به صورت خلاصه باید بگوییم هم میتواند و هم نمیتواند!

میتواند کمک کند : خرید فالوور اینستاگرام به جهت افزایش اعتماد دیگر کاربرانی میباشد که از پیج شما برای اولین بار بازدید میکنند و اولین چیزی که توجه آنهارا جلب میکند ، تعداد فالوور های پیج شما میباشد.

به عنوان مثال در واقعیت ، میبینید که در جایی تجمع شلوغی صورت گرفته است و شماهم به اون سمت میروید تا مشاهده کنید که در آنجا چه خبر است! خرید فالوور مانند خرید این حجم تجمع میباشد تا که بتوانید توجه کاربران و مشتریان واقعی را جلب نمایید که چرا این حجم از فالوور شمارا فالو کرده اند!

در صورتی که کاربری وارد پیج شما شود و مشاهده کند که فالوور های شما کم است ، قطعا به این فکر میفتد که اگر واقعا کیفیت مطالب شما بالا بود ، تا الان فالوور های زیادی را داشتید و حالا که فالوور های کمی دارید ،به این معنی است که کیفیت مطالب شما پایین است و یا اینکه حس کند مطالب شما کپی شده از پیج های اصلی دیگری میباشد….!

آیا تمام فالوور ها واقعی هستند؟

پنلیکس بیش از 10 نوع سرویس فالوور ارائه میدهد که میتوانید توضیحات هر سرویس را قبل از خرید مشاهده نمایید تا فالوور با کیفیت مد نظر را تهیه کنید.هم فالوور فیک و هم فالوور واقعی و هم فالوور مخلوط از فیک و واقعی در لیست قابل مشاهده است.

آیا فالوور ها ریزش دارند؟

بله ، ریزش فالوور ها طبیعی است ، دلایلی مانند عدم علاقه کاربران به موضوع پیج شما ممکن از باعث آنفالو کردن شود.پیشنهاد ما به شما این است که قبل از ثبت سفارش ، 5 پست آخر خود را به بهترین پست های خود که از قبل آماده کردید اختصاص دهید تا کاربر پس از فالو کردن ، از آنفالو کردن منصرف شود. همچنین در برخی از سرویس ها از 10 تا 40 درصد فالوور بیشتر به عنوان هدیه دریافت میکنید تا جبران ریزش شود.
 

دلیل ریزش فالوور های واقعی

دلیل ریزش این نوع فالوور ها به چند دلیل ممکن است رخ دهد.

1- ما به کاربران واقعی که پیج مشتریان ما را فالو کنند ، فالوور ، بازدید یا لایک رایگان پاداش میدهیم. برخی مواقع کاربر با فالو کردن پیج مشتریان ما و دریافت پاداش ، اقدام به آنفالو می کند که این مسئله بسیار کم پیش می آید.

2- ممکن است بعد از مدتی ، کاربر از محتوای پیج شما رضایت نداشته باشد و اقدام به آنفالو یا بلاک کردن شما کند.

3- پیج کاربر حذف شده باشد! اگر کاربری شما را فالو کند و پیج آن کاربر مسدود یا حذف شود ، از لیست فالوور های شما نیز حذف می شود.

4- قفل گزینه فالوی پیج شما! گاهی وقت ها که اقدام به خرید فالوور می کنید ، بهتر است سرویسی را انتخاب کنید که آهسته و با سرعت مناسب فالوور ها را ارسال کند. اگر یکجا فالوور ها ارسال شوند ، اینستاگرام این نوع افزایش ناگهانی را اسپم می نامد و تمام فالوور ها را از پیج حذف میکند!

بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد